Kişisel ve Ruhsal Gelişim yolculuğumuz buradan başlıyor!

Yaratımın ve dişil enerjinin dansını keşfedin! Hayatımıza derin bir dokunuş yapmak, cinselliğimizi anlamak ve kadim öğretilerle buluşYaratımın ve dişil enerjinin dansını keşfedin! Hayatımıza derin bir dokunuş yapmak, cinselliğimizi anlamak ve kadim öğretilerle buluşmak için bu alanda hep beraber buluşalım. kadın çemberi içinde samimi ve güvenli bir ortamda gerçekleşecek.

Kendi tanrısal varlığımızı fark edeceğimiz ve yaratımın derinliklerinde dolaşacağımız ruhsal bir yolculuğa adım atmak için hoşgeldiniz! Dakini, Hint ve Budist felsefelerinin derinliklerine inerek bizleri kutsal dişi ruhu ve İlhamın süptil enerjilerini keşfetmeye çağrıyor.

Teşşeküllü ve Disiplini olma halı! Ruhsallığımızı sürdürürken Yoga’nın derinliklerindeki bilgeliği bulacağız. Yogini, kendi bedenimiz ve spritüelliğimiz üzerinde çalışarak ileri bir ruhsal hale ulaşacağımız konaklamalı bir kadın çemberidir. Yoga’nın temel prensipleriyle birleşerek bilinç, çaba ve bedenin bütünselliğini deneyimleyeceğiz.

HAYAL ETTİĞİM ŞEY

Utanç, korku ve suçluluk dolu bir dünya değil; zevk, güç ve oyun dünyası.

Her kadının bedenini keşfedebileceği, kutlayabileceği ve onurlandırabileceği ve hepimizin derin iyileşmeyi, özgürleşmeyi ve canlılığı deneyimleyebileceği bir dünya hayal ediyorum.

Utanç, korku ve suçluluğun değil zevkin, gücün ve oyunun olduğu bir dünya hayal ediyorum.

Kafalarımızdan çıkıp bedenlerimize girmenin zamanı geldi.

Seni harekete geçiren bir hayata EVET demek!

Shakti House, Fora Ovacık Evleri, No: 7/11 Ovacık Gebze