Tantra bilgeliğinde Shakti, kutsal dişil olarak karşımıza çıkar ve varoluşun annesidir. Varoluş, hareketten gelir. Yani, tüm varoluş dişildir. DİŞİ BEDENİ içerisinde yaşayan ve dişilin doğasını yaşamak isteyen biri olarak, Shakti’nin Yolunda, tantrayı, ci*el tantra öğretilerini ve bir tantrik bir kadının ci*el enerjisini, beden sıvılarını ve hazlarını nasıl kullandığını öğreneceğiz.


Ci**sel enerjini kullanarak tüm arzularına ulaşabilirsin!

Ci**el enerji , dünyevi alandaki güçlü yaratım enerjimizdir. Bu enerjiyi kullanarak her şeyi yaratabilecek bir gücün sahibi oluruz. Yaratım gücünün kilidi ise aldığımız hazlardır. Haz hissettiğimiz anlar sayesinde süptil yaratım enerjimizi dünyevi yaratım enerjisine dönüştürebiliriz.


Bedenimiz anne sütü, regl kanı ve vaj*al akıntılar gibi kutsal sıvılar üretir. Kadının beden sıvıları, ci*el tantra öğretilerinde kutsal enerji kaynakları olarak görülür. Bu sıvıları doğru kullanmamız gerekir.

 

Alanımızda Neler Var?

İleri seviye teorik bilgilerle ve pratik uygulamalarla çalışacağımız Shakti’nin yolu programı Shakti House bünyesinde sizlerle buluşuyor. Üstelik bu eğitime katılmak için daha öncesinde hiçbir Yoga ve Tantra eğitim tecrübenizin olması gerekmiyor.

Derin bir nefes! Bu yol sizi dişil özünüzle tanıştıracak. Shakti’nin yolu eğitimini tamamlayarak kendi kendinize hizmet edebilirsiniz.

*Eğitimin kayıtlarına ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayın. Shopier üzerinden ödemenizi, 3-9 Taksit seçeneği ile, gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeyi tamamladıktan sonra kayıtlar sizin için ulaşılabilir olacaktır.

Shakti House, Fora Ovacık Evleri, No: 7/11 Ovacık Gebze