Hepimiz diğer insanlarla uyumlanma ve kendimizi kabul ettirme isteği içerisindeyiz. Sosyal varlığımızı korumak için kalıplar yaratırız. Kalıplarımıza uymayan her şeyi görmezden gelmek isteriz. Çevremizden aldığımız etkileşimler, benliğimizi şekillendirir ve gölgelerimizi oluşturur. Gölgeler içimizde saklanarak eylemlerimizi, kararlarımızı ve hislerimizi etkiler.

Sıkışmışlık hissinden bıktınız mı? Özgürleş ve ci**elliğin ile barış!

İç dengenizi ve baskın karakter özelliklerinizi düşünün. En büyük şüpheleriniz veya en utanç duyduğunuz anınız ne? Benliğiniz ve dolayısıyla ci**el hayatınız bu hislerle sarmalanmış olabilir mi? Utanç ve şüphe gibi hislerin benliğimize karşı ciddi etkileri var. Ne yazık ki, bu etki sebebiyle çoğumuz kendimizi ci**elliğe kapatıyoruz.

Hayat, rengarenk bir resim ve yaşayıp paylaştıkça değişir. Görmek istemediğimiz ve karanlık köşelere sakladığımız gölgeler, en büyük güçlerimizle dolu. Hayatınızın resmindeki bu karanlık darbeleri tanımaya, onlara renk vermeye, içinizdeki bu gücü kullanmaya ve resminizle barışmaya hazır mısınız?

Alanımızda Neler Var?

İleri seviye teorik bilgilerle ve pratik uygulamalarla çalışacağımız Karanlık Dişilin Yükselişi programı Shakti House bünyesinde sizlerle buluşuyor. Üstelik bu eğitime katılmak için daha öncesinde hiçbir Yoga ve Tantra eğitim tecrübenizin olması gerekmiyor.

Karanlıkta yükselmeyi bekleyen dişil yönünüzü ortaya çıkarın! Karanlık Dişilin Yükselişi eğitimini tamamlayarak kendi kendinize hizmet edebilirsiniz.

*Eğitimin kayıtlarına ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayın. Shopier üzerinden ödemenizi, 3-9 Taksit seçeneği ile, gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeyi tamamladıktan sonra kayıtlar sizin için ulaşılabilir olacaktır.

Shakti House, Fora Ovacık Evleri, No: 7/11 Ovacık Gebze