Kişisel ve Ruhsal Gelişim yolculuğumuz buradan başlıyor!

Tantrika

Yaratımın ve dişil enerjinin dansını keşfedin! Hayatımıza derin bir dokunuş yapmak, cinselliğimizi anlamak ve kadim öğretilerle buluşmak için bu alanda hep beraber buluşalım. Konaklamalı olarak katılabileceğimiz bu özel inziva, kadın çemberi içinde samimi ve güvenli bir ortamda gerçekleşecek. Hazlarımızı keşfedeceğiz ve hayatımızı bolluk bereket ile zenginleştireceğiz.

Tantra Nedir?

Tantra, 5000 yıllık uzak doğu öğretisine dayanan geniş kapsamlı bir felsefedir. İlahi bir adanmışlıkla, dünyevi alanda vücudun en üst hazlarına ulaşmayı hedefler. Cinsel enerji, bedendeki en güçlü enerji formudur ve bu enerjiyi kullanarak bilincin aşılmasını amaçlar.

 

Tantrika ve Dişil Enerji: Tantrika, Sanskrit bir kelime olup “Tantra ile ilgili” anlamına gelir. Kadim Tantra bilgeliğine dayanarak, Tantrika dişil enerjiye adanmış, Tanrıça ibadetine yönelmiş ve Shakti’ye ilahi dişil enerjiye bağlı bir hayat felsefesini benimsemiş kişiyi ifade eder. Kadın bedeni, yaratıcı kaynağın bir parçası olarak kutsal kabul edilir.


Alanımıza Neler Var?

  • Tantra Yoga
  • Hazlar Yolunda Beden Farkındalığı
  • Meme Masajı
  • Kadim Danslar
  • Yoni Buharlama Banyosu
  • Kakao Seremonisi
  • Sankalpa ve Doğum Çemberi
  • İran Tütsü İnisiyasyonu
  • Bolluk ve Bereket inisiyasyon
Neden Katılmalısınız?
Tantrika, cinselliğimizi anlayacağımız, dişil enerjimizi keşfedeceğimiz ve kadim öğretilerle tanışacağımız bir alan fırsatı sağlar. Kendi bedenimiz aracılığıyla kutsal bir alana doğru bir yolculuğa çıkacak; özel ve klasik Tantra geleneğinden gelen pratikleri ve inisiyasyonları deneyimleyebileceğiz.
Kendi bütünselliğimizi sağlayacağımız bu kadın çemberinde, aynı zamanda, kuracağımız güçlü bağlar sayesinde unutulmaz günler geçireceğiz.

HAYAL ETTİĞİM ŞEY

Utanç, korku ve suçluluk dolu bir dünya değil; zevk, güç ve oyun dünyası.

Her kadının bedenini keşfedebileceği, kutlayabileceği ve onurlandırabileceği ve hepimizin derin iyileşmeyi, özgürleşmeyi ve canlılığı deneyimleyebileceği bir dünya hayal ediyorum.

Utanç, korku ve suçluluğun değil zevkin, gücün ve oyunun olduğu bir dünya hayal ediyorum.

Kafalarımızdan çıkıp bedenlerimize girmenin zamanı geldi.

Seni harekete geçiren bir hayata EVET demek!

Shakti House, Fora Ovacık Evleri, No: 7/11 Ovacık Gebze