Hepimiz “Bir enerji hissettim, ne ola ki?” dediğimiz anlar yaşarız. Varoluşun temel prensipleri, bizi yoganın hakikatine götürür. Yoga, ruhsallığımızın matematiğidir. Genel algının aksine, yoga, sadece fiziksel pozlar veya bedenin esnemesi değildir. Aynı zamanda, fiziksel bedenin ötesindeki enerji/duygu/mental/nedensel bedenimizi hissetmemize ve şifalanmamıza yardımcı olur.

Kutsal Dişil ve Rahim Yogası eğitimi, Kutsal Dişil ve Rahim Yogası eğitimi, kadın bedenindeki cinsel hormonların sürekli değişimini ve dört mevsim etkileşimini vurgular. Bu değişimler, ruh halimizi sürekli olarak etkiler ve bazı günlerde yoga yapmayı neredeyse imkansız kılar. Yoga, eril bir uygulamadır ve eril bedeni için tasarlanmış pratiklere dayanır. Ancak her gün aynı ritimle yapılan asanalar, dişiliği kurutabilir.

Bu 60 saatlik Yoga Alliance sertifikalı çalışma, kendi benzersiz bedenlerimizle uyumlu yoga pratiği geliştirme becerisi kazanmamıza yardımcı olur. Hormonal değişimleri anlamamıza odaklanarak, bedenimizle daha derin bir bağ kurmamıza destek olur. Enerji, duygu, zihin ve bedenimiz arasındaki dengeyi bulmamıza katkıda bulunarak içsel uyumu güçlendirir.

Alanımızda Neler Var?

Kutsal Dişil ve Rahim Yogası, 23 Ocak -18 Nisan tarihleri arasında, haftada iki gün, Salı 20.00’da ve perşembe 19.00’da başlayan iki saatlik teori ve pratik dersleri ile online buluşmalar şeklinde ilerleyecektir. 

13 hafta boyunca sürecek 60 saatlik bu eğitim ileri seviye bir eğitimdir ve Yoga Alliance Sertifika’lıdır.

*Detaylar ve Müfredat için bize whatsappdan ulaşn !

**60 saatlik eğitim sadece bu süreyle kısıtlı değildir. Ek bilgiler, yazılı materyaller, film önerileri, pratik için videolar ve ses kayıtları size verilecektir. Ayrıca programın video kaydı 6 ay boyunca erişilebilir olacaktır.

Shakti House, Fora Ovacık Evleri, No: 7/11 Ovacık Gebze