Tantrik Hatha Yoga seansları kişiye özeldir ve kişiyi yaratım enerjisini güçlendirecek alanlara yönlendirir. Yaratıcı potansiyelimizin kaynağı cinsel enerjimizden gelir. Oluşan enerjiyi çakralara yerleştirdiğimiz zaman bize farklı yetenekler ve imkanlar sunar. Libidomuzun güçlenmesine, cinsel isteğimizin artmasına ve eril-dişil dengemizin sağlanmasına yardımcı olur. Bu enerjinin arınması, güçlenmesi ve dengelenmesi önemlidir.

Yüksek cinsel enerjiyle coşkulu ve neşeli birisine dönüşürken, eril-dişil dengemizi sağlayarak daha sağlıklı ve rahat ilişkiler kurarız. Dişil enerjimizin yükselmesi ve eril enerjimizin dengelenmesiyle, iç huzurumuzu ve potansiyelimizi keşfederiz.

Tantrik Hatha Yoga ile içsel denge ve huzuru bulabilir, ilişkilerimizi güçlendirebilir ve hayatımızın farklı alanlarında yaratıcı potansiyelimizi keşfederek daha bütünsel bir yaşam sürmeyi başarabiliriz. Pozitif enerjimizle çevremize etki eder, mutluluk ve sevgi dolu bir hale geliriz.

Tantrik Hatha Yoga, isterseniz bir ömür boyu size eşlik edebilir. Bu seanslar kendinize verebileceğiniz özel bir hediyedir.

Tantrik Hatha Yoga Seanslarında,

Size ait olmayan enerji formlarına ve düşüncelere yönelik çalışacağız. Ayrıca duygu durumunuz, düşünce yapınız, yaptığınız iş ve uyku düzeniniz gibi size dair alanlardan konuşacağız. Hayat akışınıza göre bir konsültasyonla beraber sizin çakralarınızdaki enerji akışının dengelenmesi için bir yoga rutini tasarlayacağız.

İlk konsültasyonla beraber size özel bir yoga pratiği tasarlıyoruz. Zoom üzerinden online bir buluşma ile seansımızı gerçekleştiriyoruz ve bu oturumun kaydını alıyoruz. Devamında, kendi istediğiniz zamanlarda, size özel tasarlanan bu yoga programına kayıt üzerinden devam edebiliyorsunuz. Kendinizdeki değişimleri fark etmeye başladığınız zaman yine bir konsültasyonla yeni tekniklere geçiyoruz. Kendinize dair yola çıktığınız bu süreç en az üç ay sürmelidir.

Shakti House, Fora Ovacık Evleri, No: 7/11 Ovacık Gebze